Det här är vi på Wohlins

Från att ha varit ett rent familjeföretag har vi idag vuxit till en härlig skara med människor från olika hörn av världen. Vi håller huvudet kallt och fixar allt, så att säga.

Patrik Hedman

Transportledare

Mångsidig toppenlogistiker och kylig problemlösare.

+46(0)35-18 04 86
patrik@wohlins.se

Doughlas Nåvall

Transportledare

Tar sig an uppdrag med kreativitet och flexibilitet.

+46(0)709-76 34 88
doughlas@wohlins.se

Susanne Mohlin

Konsult transport och logistik

En driven och innovativ lösningskreatör. Iskall!

+46(0)706-88 33 85
susanne@wohlins.se

Mattias Edwardsson

Produktionschef

Orädd organisatör som kirrar det mesta och är iskall i alla lägen.

+46(0)35-18 04 87
edward@wohlins.se

Sam Atwa

Teknisk chef

Problemlösare av rang – älskar svåra uppgifter, länkar kulturer och åtgärdar utmaningar.

+46(0)35-280 39 89
sam@wohlins.se

Louise Elmgren

Transport- och logistikadministration

Kontorets superhjälte med überkoll på allt och alla.

+46(0)35-18 04 85
louise@wohlins.se

Rolf Frid

VD

Effektiv koordinator och humoristisk allround-fixare som hittar pulsen i alla uppdrag.

+46(0)705-94 10 20
rolf@wohlins.se

Roger Wohlin

Transport- och logistikchef

Överrumplande effektiv – löser både logistikknutar och knepiga situationer.

+46(0)709-76 34 80
roger@wohlins.se

Tomas Wohlin

Lagerchef

Superproffsig logistikjonglör, suveränt lösningsorienterad och pålitlig i alla väder

+46(0)709-76 34 82
tomas@wohlins.se

Kontakta lager

lager@wohlins.se

Transportfrågor

transport@wohlins.se

Fakturaadress

faktura@wohlins.se

Andra frågor? Hör gärna av dig.

    För information om hur vi behandlar dina personuppgifter, läs mer här. Den här sidan är skyddad av reCAPTCHA; Googles Privacy Policy samt Terms of Service tillämpas.

    Här finns vi

    Wohlins Fryshus Logistik AB
    Remvägen 6
    302 62 Halmstad

    +46(0)35-18 04 80
    info@wohlins.se